Caroline van de Pol lijsttrekker VVD Koggenland

geplaatst in: Nieuws | 0

De VVD-ers in Koggenland hebben, unaniem, gekozen voor Caroline van de Pol als lijsttrekker voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. De 55-jarige van de Pol is nu wethouder en wordt omschreven als kundig, hardwerkend, enthousiast en daadkrachtig.

Caroline: “trots op mijn eerste plek, prachtig om aanvoerder te zijn van dit team’. En met ‘dit team’ verwijst zij naar de Koggenlanders op de lijst. Een goede mix van nieuwe gezichten en ervaren rotten, met o.a. ondernemers en agrariërs, sporters en clubbestuurders, mensen uit onderwijs en zorg, jong en wat ouder. Kortom een heel divers team, woonachtig in de diverse dorpen van Koggenland, dat vol enthousiasme klaar staat om aan de slag te gaan.

Team VVD Koggenland bestaat uit:

 1. Caroline van de Pol
 2. Jeroen Schilder
 3. Rosalien van Dolder
 4. Tim Ursem
 5. Bart Krijnen
 6. Jack Stroomer
 7. Wouter Fakkeldij
 8. Jeroen van der Noordaa
 9. Astrid Gebe
 10. Lourens Schuijtemaker
 11. Ronald Olij
 12. Gino Obdam
 13. Willem van der Heide
 14. Jan Zwagerman
 15. Arie Helder
 16. Andre Bouwens
 17. Karin Oudhuis
 18. Edwin Burggraaf
 19. Paul Wemer
 20. Corné van Diepen
 21. Sikko van Katwijk