VVD in Koggenland de grootste partij met zes zetels

geplaatst in: Nieuws | 0

VVD Koggenland heeft op 21 maart de gemeenteraadsverkiezingen gewonnen. Een historisch moment: lokaal de grootste partij. De liberalen zijn meer dan tevreden dat de inzet van de afgelopen jaren en de vrolijke unieke campagne zijn vruchten heeft afgeworpen.

Caroline van der Pol: “Met een super enthousiast team van 23 man hebben wij vanaf december een geweldige campagne kunnen voeren. Maar zeker ook het herkenbare en solide beleid wat VVD Koggenland de afgelopen vier jaar heeft gevoerd is door de kiezer beloond”. Onze fractie mag zich waarschijnlijk met 50% uitbreiden, en dat is met een jong en gemotiveerd team natuurlijk alleen maar om van te dromen!

Koggenland koos en kiest voor doen! En nu gaan we aan de slag!

(Voorlopige) uitslag:

  • VVD 6 zetels
  • CDA 5 zetels
  • PvdA/GL 3 zetels
  • GBK 3 zetels
  • WK 2 zetels