VVD Koggenland staat voor een hardere aanpak drugshandel

geplaatst in: Nieuws | 0
VVD Koggenland heeft sinds de verkiezingen aangegeven dat er keihard moet worden opgetreden tegen drugshandel en drugsoverlast. We kunnen de problematiek niet wegwuiven, het is aan de orde in Koggenland. Het speelt zich niet alleen af bij de buurgemeente of steden. VVD Koggenland vindt het de verantwoordelijk van de gemeente en wil niet wegkijken maar het juist wil aanpakken.
Hieraan wordt nu gehoor gegeven door het college van B&W in de Algemene Plaatselijke Verordening 2019. Voorheen kon alleen drugshandel op straat bestuursrechtelijk worden aangepakt. In de nieuwe APV is drugsvervoer en drugsgebruik op de openbare weg ook strafbaar gesteld.
Fractievoorzitter van de VVD Rosalien van Dolder: “dit geeft onze BOA’s meer mogelijkheden om drugskoeriers en andere drugsbezitters in de openbare ruimte aan te houden. Een goede stap in een strenger drugsbeleid.”