Positieve energie omtrent Koggenstroom

geplaatst in: Nieuws | 0

In oktober 2019 heeft de gemeenteraad van Koggenland besloten dat inwoners en bedrijven in Koggenland mee moeten kunnen profiteren van de energietransitie. De verschillende manieren waarop dit kan zijn nu helder uiteen gezet in een extern rapport.

Maandag 29 juni heeft de raad ingestemd met verdere uitwerking van de mogelijkheden voor Koggenlanders om enerzijds goedkope duurzame energie af te nemen en anderzijds rendabel te kunnen investeren in de opwekking ervan.

De coalitie (VVD, CDA en Welzijn Koggenland) staat hier volledig achter:

“Wij komen met alternatieven voor de energietransitie waarbij onze inwoners centraal staan. Door het heft in eigen handen te nemen kunnen we het mes aan meerdere kanten laten snijden. Onze visie: We wekken groene stroom lokaal op en bieden dit met korting aan aan onze inwoners en bedrijven. Daarnaast kunnen inwoners participeren in projecten. Zo biedt de energie opgave kansen voor Koggenland.”