Eindelijk weer woningbouw in Hensbroek!

geplaatst in: Nieuws | 0
VVD Koggenland is blij voor alle Hensbroekers dat er eindelijk weer gebouwd gaat worden in het dorp.
 
In Hensbroek wordt de komende jaren een woonwijk met 46 woningen ontwikkeld door Timpaan in samenspraak met de gemeente en met de omgeving. De locatie ligt naast de Roodeswerf en het sportcomplex van Apollo ’68.
 
Timpaan ontwikkeld typische Smartwoningen, sociale huur- en/of koopwoningen, rijwoningen, twee-onder-een-kapwoningen, vrijstaande woningen / kavels en levensloopgeschikte woningen met het bad- en slaapkamer op de begane grond. VVD Koggenland juicht dit van harte toe, woningbouw voor alle doelgroepen…
 
Op dit moment wordt er samen met de gemeente gewerkt aan een stedenbouwkundig plan. Alle woningen in het plan worden gasloos gerealiseerd. Behalve dat het duurzame woningen worden, wordt er ook veel aandacht besteed aan de beeldkwaliteit.
 
Wil je op de hoogte worden gehouden over de ontwikkelingen? Schrijf je dan hier in op de nieuwsbrief; https://bit.ly/39pzVnJ
 
Bouwen, bouwen, bouwen….