Ontsluiting nieuwbouw Polderweijde Obdam

geplaatst in: Nieuws | 0
De Koggenlandse VVD is van mening dat een ontsluiting dwars door de Waterberging in Obdam zonde zou zijn van de schoonheid en mogelijkheden van dit gebied. 🦢
 
Wethouder Rosalien Van Dolder en Fractievoorzitter Bart Krijnen hebben dit tijdens een bezoek en gesprekken met inwoners duidelijk bevestigd gekregen.
Afgelopen maand hebben de Obdammers er nog heerlijk kunnen schaatsen ⛸ en nu stikt het er weer van de vogels. Menig Obdammer loopt er een rondje en de afscheiding met de drukke weg De Braken is super. Een dam dwars erdoor heen zou niet goed zijn!
 
Samen met het CDA en met WK dienen we dan ook een verzoek in bij het college om te onderzoeken welke andere creatieve mogelijkheden er zijn. Meest voor de hand liggend is een veelbesproken optie, om de waterberging heen!
We zijn benieuwd naar andere ontsluitingsmogelijkheden!
 
Bovenstaande tekening betreft het oorspronkelijke plan.