Koggenland trekt als eerste harde streep van 600 meter afstand voor bouw windmolens!

geplaatst in: Nieuws | 0
Koggenland trekt als eerste harde streep van 600 meter afstand voor bouw windmolens!
 
❌ Geen windmolens dicht bij woonwijken
❌ Geen acceptatie van grens op 350 meter
❌ Geen draagvlak voor verminderen van de afstand
 
Quote van maart 2020;
“We zijn ons natuurlijk rot geschrokken van de plannen van de provincie om de minimale afstand van 600 meter los te laten. Daarover is veel tumult ontstaan. Windmolens worden steeds groter, de minimale afstand zou juist ook groter moeten worden in plaats van kleiner. De afgelopen maanden hebben zo’n dertienhonderd inwoners laten weten dat zij windmolens dichtbij de woonkernen echt niet zien zitten. Uit een enquête in Koggenland blijkt eveneens dat er absoluut geen draagvlak voor is.’’