Koggenlandse VVD steunt inwonersinitiatief behoud/vervangen speeltoestel jonge kinderen Lijster Obdam

geplaatst in: Nieuws | 0

In Obdam werden de inwoners aan de Lijster en aangrenzende straten verrast met de berichtgeving vanuit de gemeente dat het door kleine kinderen zo geliefde speeltoestel (De Brandweerauto) zou worden verwijderd. VVD Wethouder Van Dolder is op bezoek geweest bij een aantal omwonenden en heeft steun uitgesproken voor het vervangen van ‘De Brandweerauto’ (die wel echt aan vervanging toe was) door een ander speeltoestel, i.p.v. de eerder geplande locatie aanpassing.

Ook dit is weer een mooi voorbeeld van inwonersparticipatie. Luister naar je inwoners is het belangrijkste wat een gemeente moet/kan doen. Uiteraard kan niet ieders wens in vervulling gaan, en heeft niemand iets aan loze beloftes. VVD Koggenland maakt zich hard voor dit soort initiatieven vanuit de samenleving. Samen sterker verder.