Verkiezingsprogramma 2022-2026 staat online

geplaatst in: Nieuws | 0

Het verkiezingsprogramma van de Koggenlandse VVD staat online. Sinds mei 2021 is een groep enthousiaste Koggenlandse liberalen, nog groter dan andere jaren, aan de slag gegaan met nog meer onderwerpen, om een uitdagend en toekomstgericht programma te schrijven waar Koggenland nog mooier en beter van wordt.

Over 4 weken is het zo ver, de gemeenteraadsverkiezingen van 2022, verdeeld over maandag 14, dinsdag 15 en woensdag 16 maart. Lokaal is uw stem heel belangrijk, want juist de lokale details maken een gemeente aantrekkelijk om in te wonen en te leven. Laat uw stem gelden!

Het programma lag al even klaar, maar we hebben het bewust nog even voor ons gehouden, om niet al onze plannen/ideeën bij voorbaat al weg te geven. Wij hopen dat u nieuwsgierig geworden bent naar de inhoud. Klik hier voor het bekijken van ons programma voor 2022-2026.

Stem lijst 1: De Koggenlandse VVD.

Kijk ook eens op onze speciale campagne website!

#teamVVD #teamvvdkoggenland #verkiezingen.