VVD taart voor Dick de Haas uit Berkhout

geplaatst in: Nieuws | 0

Ieder jaar, rond Valentijnsdag, organiseert de VVD-statenfractie van de provincie Noord-Holland de taartenactie. Tijdens deze actie (dit jaar voor de 13e keer) zet de VVD vele vrijwilligers en ook professionals in het zonnetje. Deze mensen of organisaties verdienen een taart, omdat zij zich inzetten voor hun buurt, wijk, dorp, stad of zelfs regio. Dit zijn de lokale helden (‘doeners’) van Noord-Holland!

In Koggenland werd de taart uitgereikt door Statenlid Andrea van Langen, vergezeld door twee raadsleden van VVD Koggenland. De taart ging naar Dick de Haas uit Berkhout. Meneer de Haas is enthousiast deelnemer van het Doe Team Groen Berkhout, waarin hij heel veel werk heeft verricht, en waarvoor velen hem zeer erkentelijk zijn.